İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLAR
 
1 MUSTAFA ÖZTÜRK (VEKİL) 02.08.1944 02.02.1946
2 VASFİ ÖZDEMİR 02.02.1946 14.01.1948
3 ORHAN TÜREMEN 14.01.1948 16.03.1949
4 CEZMİ KARTAY 16.03.1949 15.01.1953
5 MEHMET ALİ ULUSAL 15.01.1953 17.02.1955
6 İRFAN İPLİKÇİ  17.02.1955 03.01.1957
7 NECDET KAMBUR 03.01.1957 28.11.1957
8 RECEP ZOBRANLI 28.11.1957 17.04.1958
9 ZEYNEL KAHYAOĞLU (VEKİL) 17.04.1958 27.05.1960
10 NECDET KAMBUR 20.07.1960 23.11.1961
11 ŞÜKRÜ ÖZHAN 15.12.1961  02.08.1965
12  FİKRİ GÖKÇEER 12.08.1965 05.12.1966
13 NACİ KAVURMACIOĞLU 06.12.1966 03.02.1967
14 GÜNDÜZ AKTAN   (VEKİL) 13.05.1967 24.07.1967
15 SALİH ŞAHİN 24.07.1967 19.11.1968
16 ASIM AYHAN 30.11.1968 22.09.1970
17  EROL ARIKAN 28.10.1970 18.10.1972
18 VEYSEL ATASOY (VEKİL)  15.11.1972 07.07.1973
19 ERTAN ÖZKAN (VEKİL) 24.09.1973 15.02.1974
20 T.RASİM ÖZENSOY 15.02.1974 02.08.1975
21 AHMET KARABİLGİN 26.12.1975 03.03.1980
22 H.YILMAZ ÖZEN 10.04.1980 02.09.1983
23 FEHMİ KAHYA 28.12.1983 09.10.1986
24 ABDÜLKADİR YAZICI (VEKİL) 27.10.1986 13.08.1987
25 AHMET ARABACI  17.08.1987 03.09.1991
26 M.ATA AKSOY 19.09.1991 02.09.1994
27 MURAT YILDIRIM 09.09.1994 17.08.1998
28 CEMALETTİN ÖZDEMİR 31.08.1998 15.05.2003
29 M.KEMAL ÇAKIROĞLU (GÖREVE BAŞLAMADI)  
30 İBRAHİM ÖZÇİMEN (VEKİL) 15.05.2003 15.09.2003
31 HASAN KARAHAN 16.01.2004 02.03.2007
32 MEHMET YAPICI 02.03.2007 24.08.2008
33 ERDOĞAN BEYPINAR 25.08.2008 11.08.2013
34 KAMURAN MUSTAFA BALLI 27.08.2013 13.08.2016
35               ÖMER KALAYLI 12.12.2016 GÖREVE DEVAM EDİYOR